play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

today25/01/2023

Background
share close

Paris Hilton welcomes first child via surrogate | Evening Standard

Paris Hilton po e nis vitin 2023 me një titull të ri – mami!

Biznesmenja dhe personaliteti i medias, 41 vjeç, dhe bashkëshorti Carter Reum së fundmi mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë, nëpërmjet një gruaje surrogate.

“Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të bëhesha nënë dhe jam shumë e lumtur që unë dhe Carter e gjetëm njëri-tjetrin”, thotë Paris. “Ne jemi shumë të emocionuar që krijuam familjen tonë së bashku dhe zemrat tona po shpërthejnë nga dashuria për djalin tonë të vogël.”

Duke ndarë lajmin emocionues në Instagram të martën, Hilton postoi një foto nga afër të foshnjës duke kapur gishtin e madh. “Tashmë je një dashuri pa fjalë”, ka shkruar ajo.

Hilton dhe Reum u fejuan në shkurt 2021 pas më shumë se një viti lidhje dhe u martuan në një ceremoni martese tre-ditore në nëntor të atij viti.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%