play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

PËR KU KËSHTU!

Nga Andi Begolli

Background
share close
E Hënë 05:00 07:00
E Martë 05:00 07:00
E Mërkurë 05:00 07:00
E Enjte 05:00 07:00
E Premte 05:00 07:00

Do dikë që të flasësh për “Gjirin… Persik”? Ke “Për ku kështu”.

Do që flasësh për dhimbjet e mesit? Ke “Për ku kështu”

Do të flasësh me dikë se je ndarë nga e dashura?

Ke “Për ku kështu” Do të flasësh me dikë… Ke “Për ku kështu”

Nën drejtimin e Andi Begollit, dhe pjesëmarrjen e dëgjuesve në mbarë Shqipërinë,

“Për ku kështu” vjen nga e hëna në të premte, nga ora 5.00 – 7.00 të mëngjesit në Radion Kombëtare Club Fm.


Rate it
0%