play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

CLUB FM PODCASTS

KLUBI I MËNGJESIT

today11/01/2022 5

Background
share close

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.

“Klubi i mëngjesit” bëhet shoqëruesi gazmor i çdo
mëngjesi për dëgjuesit, brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Nga Genti Deçka , Evi Reçi Altin Sulaj dhe Sashenka Ndreka

Podcast:


CLUB FM PODCASTS

Rate it
0%