play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

CLUB FM PODCASTS

TRIKLUB

today07/01/2022

Background
share close

Triklub është konceptuar dhe realizuar si një radio show, me të ftuar interesantë, program varieteti që sjell tek dëgjuesi argëtim, humor, skeçe, që fundjava juaj të jetë vërtet gallatë.
Genti Deçka, Gerta Togani Dhe Altin Sulaj


CLUB FM PODCASTS

Rate it
0%