play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

41 Results / Page 1 of 5

Background

Club Goes To Hollywood

“Aerosmith anulojnë koncertet,Steven Tyler në rehabilitim!

“Aerosmith”,  ka anuluar disa koncerte të planifikuara në Las Vegas, kjo pasi vokalisti Steven Tyler është detyruar të regjistrohet në qendër rehabilitimi. Artisti  ka qëndruar larg drogërave  për më shumë se një dekadë, por iu kthye përdorimit të tyre pas marrjes së ilaçeve kundër dhimbjes, të cilat ia kishte përshkruar mjeku pas një operacioni në këmbë. Këngëtari 74-vjeçar vullnetarisht iu nënshtrua programit për trajtimin e varësisë, me synimin që të […]

today25/05/2022

Club Goes To Hollywood

Kate Moss dëshmon në gjyq:” Johnny Depp nuk më ka hedhur asnjëherë nga shkallët” Modelja britanike flet në favor të aktorit!

Supermodelja britanike Kate Moss ka dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet mes Johhny Depp dhe ish-bashkëshortes së tij Amber Heard,e cila pretendon se është dhunuar nga aktori. Moss,nëpërmjet një lidhjeje video me gjykatën në  Fairfax,Virginia në SHBA,ka sqaruar një momënt në të cilin në një seancë të mëparshme,Amber ka cituar,se Johhny e ka hedhur nga shkallët gjatë kohës që ishin të lidhur bashkë. Kate ka thënë para gjykatës,se rasti të […]

today25/05/2022

Club Goes To Hollywood

Kate Moss pritet të dëshmojë në gjyqin e Johhny Depp përmes një video komunikimi

Kate Moss do të dëshmojë në gjyqin e vazhdueshëm për shpifje mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Një burim i afërt me Depp, konfirmon për  revistën "People" se modelja, 48-vjeç, do  të flasë në gjykatën e  ''Fairfax të Virxhinia'', përmes një lidhjeje video. Moss, i cila ka qenë në  një lidhje me Depp nga vitit 1994-1997 , u përmend  nga Heard, në fillim të këtij muaji gjatë kohës që  kjo […]

today24/05/2022

Club Goes To Hollywood

Beckhams nuk presin për fotot e dasmës,i gjejnë në “Vouge” (fotot ekskluzive nga ceremonia)

Ceremonia e martesës së djalit  të David Beckham,Brooklyn ishte një festë sa madhështore,aq edhe elegante që nuk kaloi pa tërhequr vëmendjen. Ai kurorëzoi dashurinë e tij me aktoren Nicola Peltz,vajzën e bilionerit Nelson Peltz në  Miami,Florida në SHBA,më 11 prill të këtij viti. Një prej gjërave që tërhoqi vëmendjen ishte fakti se nuk qarkulloi asnjë foto nga ceremonia dhe për këtë kishte një arsye të cilën e zbuluam së fundi. […]

today24/05/2022

Club Goes To Hollywood

“Halftime” jeta dhe karriera e Jennifer Lopez më 8 qershor në Netflix

Është publikuar traileri i dokumentarit të ri të Jennifer Lopez, “Halftime”, i cili vjen i realizuar nga platforma Netflix. Projekti i shumëpritur pritet të debutojë më 8 qershor në kuadër të Festivalit të filmit në Tribeca, para se të nisë të transmetohet në platformën e famshme digjitale Netflix më 14 qershor. Dokumentari “Halftime” fokusohet tek superylli  ndërkombëtar që ka frymëzuar njerëzit për dekada me këmbënguljen, krijimtarinë e shkëlqyer dhe kontributet […]

today23/05/2022

Club Goes To Hollywood

Courtney Love mbështet Johnny Depp! Ai më ka shpëtuar nga varësia

Aktorja dhe këngëtarja, Courtney Love ka treguar mbështetje për Johnny Depp në mes të betejës së tij ligjore të vazhdueshme kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard. Këngëtarja kujtoi një kohë kur  aktori  i shpëtoi jetën pas një mbidoze  në “The Viper Room” në 1995.  Klubi i natës i vendosur në "Sunset Strip" në West Hollywood të Kalifornisë, fillimisht ishte në bashkëpronësi të Depp dhe një pikë e frekuentuar për të famshmit në […]

today23/05/2022

Club Goes To Hollywood

Chris Rock prezantuesi i Oscars 2023? Pse jo!

Çdo vit, një vëmendje e madhe i kushtohet prezantuesit   të çmimeve të Akademisë së Filmit. Por, tashmë ka një emër që krijon pak bujë si një prezantues  i mundshëm i 2023-ës, i cili do ta bënte të pamundur të harrohet ceremonia e vitit të ardhshëm dhe bëhet fjalë për Chris Rock. Duke folur për “Deadline”, Presidenti i Entertainment i ABC, Craig Erwich, tha se atij do t’i pëlqente ideja e […]

today18/05/2022

Club Goes To Hollywood

Edhe për paratë e të gjithë botës,Johnny Depp nuk e luan më kapitetin Jack Sparrow

Jerry Bruckheimer këmbëngul  se  Johnny Depp, nuk do të rikthehet në filmat “Pirates of the Caribbean”. Producenti i famshëm iu referua komenteve të fundit të yllit të Hollywoodit, se ai nuk ka dëshirë të kthehet si kapiteni Jack Sparrow në filmat e suksesshëm të studios “Disney”. Në një intervistë të realizuar për gazetën “The Sunday Times”, pasi u pyet nëse Depp do të rikthehet në filmat me buxhet të lartë, […]

today18/05/2022

Club Goes To Hollywood

Rita Ora,një ikonë stili! Ja sesi ka evoluar dukja e këngëtares

Që prej fillimeve të karrierës së saj dhe më vonë,në të gjitha daljet publike,Rita Ora asnjëherë nuk  kaloi pa e tërhequr vëmendjen. Këngëtarja e ka sofistikuar vit pas viti stilin e saj,duke krijuar tashmë një lloj identiteti me guximin me ngjyrat dhe prerjet futuristike të veshjeve. Rita preferon të mbajë shumë aksesorë dhe të luajë me ngjyrat,duke qenë në shumicën e herëve edhe komode me çfarë mban veshur. Ja disa […]

today17/05/2022

0%