play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

TRIKLUB

Me Genti Deçka, Greta Togani dhe Altin Sulaj

Background
share close
E Shtunë 09:00 12:00

Triklub është konceptuar dhe realizuar si një radio show, me të ftuar interesantë, program varieteti që sjell tek dëgjuesi argëtim, humor, skeçe, që fundjava juaj të jetë vërtet gallatë.
Nga Genti Deçka, Gerta Togani Dhe Altin Sulaj

Podcast


Rate it
0%