play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Producent, Autor, Spiker

Andi Begolli

Background

Programi

PËR KU KËSHTU!

Nga Andi Begolli

Do dikë që të flasësh për “Gjirin... Persik”? Ke “Për ku kështu”. Do që flasësh për dhimbjet e mesit? Ke “Për ku kështu” Do të flasësh me dikë se je ndarë nga e dashura? Ke “Për ku kështu” Do të flasësh me dikë... Ke “Për ku kështu” Nën drejtimin e Andi Begollit, dhe pjesëmarrjen e dëgjuesve në mbarë Shqipërinë, “Për ku kështu” vjen nga e hëna në të premte, nga […]Do dikë që të flasësh për “Gjirin… Persik”? Ke “Për ku kështu”.

Do që flasësh për dhimbjet e mesit? Ke “Për ku kështu”

Do të flasësh me dikë se je ndarë nga e dashura?

Ke “Për ku kështu” Do të flasësh me dikë… Ke “Për ku kështu”

Nën drejtimin e Andi Begollit, dhe pjesëmarrjen e dëgjuesve në mbarë Shqipërinë,

“Për ku kështu” vjen nga e hëna në të premte, nga ora 5.00 – 7.00 të mëngjesit në Radion Kombëtare Club Fm.

Rate it

Radio Host

0%