play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Kontakt

Background

Radio Kombëtare Club Fm është radio argëtuese, që ka për qëllim të jetë afër çdo dëgjuesi në çdo cep të Shqipërisë me programacionin më të mirë ditor si dhe me muzikën më të mirë të përzgjedhur.

Ndërtojmë programe gjithmonë e më shumë ndërvepruese me publikun duke marrë në këtë mënyrë çdo ditë qindra mesazhe. Kjo falë audiencës tepër të lartë që kemi përgjatë orareve të ndryshme të ditës.

Por zhvillimi ynë nuk ndalet këtu, ka gjithmonë vend për ide të reja dhe për këtë na duhet suporti, sygjerimi dhe bashkëpunimi juaj.

Bëhuni pjesë e programeve tona duke na kontaktuar në një prej mënyrave të mëposhtëme :[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

0%