play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Doni të shihni si do të dukeshin të famshmit po të ishin kukulla?

today17/01/2023

Background
share close
Ne kemi parë tashmë të famshmit tanë të preferuar të rikrijuar si personazhe të vjetër, të Disney-t ose si gjini të kundërt. Por nuk i kemi parë kurrë si kukulla Barbie apo Ken. Për fat të mirë, me ndihmën e AI, kjo është gjithashtu e mundur, dhe ne nuk u zhgënjuam me rezultatet. Pra, hidhini një sy njerëzve më të famshëm të Hollivudit duke u kthyer në kukulla.

Jennifer Aniston

Leonardo DiCaprio

Brad Pitt

Emma Watson

Ryan Gosling

Hugh Jackman

Cameron Diaz

Ryan Reynolds

Julia Roberts

Dwayne Johnson

Bella Hadid

Rihanna

Vin Diesel

 Angelina Jolie

Chris Hemsworth

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%