play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Zyrtare/ Ibrahimovic rikthehet te Milan, suedezi do të jetë krahu i djathtë i pronarit të klubit

today11/12/2023

Background
share close

Tashmë është konfirmuar edhe nga klubi i Milanit, se Zlatan Ibrahimovic është rikthyer me një rol si këshilltari i lartë dhe kryesor i pronësisë së Milanit

Milan i ka kushtuar një tekst të gjërë Ibras duke lartësuar figurën e tij profesionale ndër vite dhe aftësitë e tij brenda dhe jashtë fushës.

“Të jesh phesë se së ardhmes së Milanit është diçka që vetëm mund ta kisha ëndërruar. Dashuria ime për kuqezinjtë nuk do të mbarojë kurrë. Jam jashtëzakonisht mirënjohës që u bashkohem kompanisë “RedBird” dhe klubit të Milan në këto role të rëndësishme me ndikim.

Pres me padurim të kontribuoj në aktivitetet e investimit të pronavë të tyre në sport, media dhe argëtim. I jam mirënjohës Gerryt që më ka vënë në dispozicion këtë mundësi”, është shprehur Ibra tejët i lumtur.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *