play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

VIDEO/ Egnatia i kushton homazhe Dwamena-s përpara ndeshjes: Kapiteni ynë legjendar

today23/11/2023

Background
share close

Egnatia dhe Partizani kanë vazhduar ndeshjen e pezulluar në minutën e 24-të, pas fatkeqësisë që ndodhi në fushën e lojës para pak javësh, më 11 nëntor.

Klubi rrogozhinas i kushtoi një ceremoni homazhi ish-sulmuesit dhe kapitenit të tyre. Të dyja ekipet u futën në fushë me një fanellë ku kishte të stampuar foton e Dwamena.

Të dy ekipet vendosën lule në foton e tij për ta nderuar, dhe në fund të gjithë së bashku bënë një foto në nder të tij. Para ndeshjes gjithashtu u mbaj edhe 1 minutë heshtje.

Shikoni videon

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *