play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

VIDEO/ Ashtu si në ndeshjen ndaj Greqisë, Tifozat Kuq e Zi bëjnë gati flamurin madhështor

today20/11/2023

Background
share close

Ashtu si në ndeshjen e famshme kundër Greqisë shumë vite më parë, sot gjithashtu pritet të shpaloset një flamur gjigand në shkallët e stadiumit të “Air Albania” për ndeshjen ndaj Shqipërsie dhe Ishujve Faroe.

Kjo nuk është një ndeshje si gjithë të tjerat, pasi sot është dhe mbrëmja e festës së madhe të kualifikimit në Euro 2024, e dyta në historinë e Shqipërisë.

Sot do të ketë një festë të madhe si në stadium, por ashtu edhe në rrugët e Tiranës dhe jo vetëm. Për brenda stadiumit “Air Albania”, kanë menduar pikërisht grupi Tifozat Kuq e Zi, të cilët thuhet se po përgatisin të shpalosin flamurin e madhërishëm të Shqipërisë në tribuën lindore të stadiumit.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%