play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Uefa ju kthen përgjigje tifozëve shqiptarë, raportohet për refuzim masiv biletash! Ja si ta kontrolloni

today25/01/2024

Background
share close

UEFA ka nisur procesin e përzgjedhjes së fituesve që kanë aplikuar për biletat e Europianit ku të shumtë janë edhe shqiptarët, pasi kombëtarja u kualifikua në Gjermani 2024 dhe u shortua në të njëjtin grup me Spanjën, Italinë dhe Kroacinë.

Të gjithë fituesit janë informuar me anë të një emaili ku i kërkohet të vijojnë me pagesën, ndërsa ata që nuk kanë marrë një email të tillë nuk kanë mundur të sigurojnë bileta.

Gjithsesi ata të cilët kanë aplikuar mund ta konfirmojë duke u futur në faqen e UEFA-s te seksioni i biletave dhe pas plotësimit të dhënave, me shumë gjasë shfaqet një kuadrat i kuq ku thuhet “kërkesa juaj s’ka qenë e suksesshme”.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *