play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

U shpall sërish kampion dhe kualifikoi për herë të dytë Ballkanin në grupe, Ilir Daja zgjidhet “Trajneri i Vitit” në Kosovë

today27/12/2023

Background
share close

Ilir Daja është zgjedhur “Trajneri i Vitit” në Kosovë, pas titullit kampion të fituar sezonin e shkuar dhe suksesit të dytë radhazi duke u futur në grupet e Ligës së Konferencës.

Tekniku nga Tirana bëri një punë që meriton të vendoset në vitrinë me skuadrën nga Suhareka, i cili gjithashtu iu afrua shumë pranë dhe kualifikimit nga grupet.

Ballkani vazhdon të jetë në krye të renditjes në Superligën e Kosovës, teksa synon dhe titullin e tretë radhazi.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *