play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Shnajder: “Nuk e mendoj kurrë që të kem një trajnere femër”

today13/12/2023

Background
share close

“Është diçka që mund të ndodh, por unë mendoj se po i ekzagjerojmë pak gjërat. Ndoshta disa gjëra kanë ndryshuar.

Në dhomat e zhveshjes, unë kurrë nuk mund ta mendojë që të drejtohem nga një femër. Nuk kam asgjë kundër grave dhe vajzave, le të jemi të qartë për këtë gjë. thjesht mendoj se ndoshta ne po çmendemi pak”, ishin fjalët e ish-mesfushorit holandez.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *