play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Enea Mihaj nuk u përzgjodh nga trajneri Silvinjo për të qenë pjesë e grumbullimit për ndeshjet me Moldavinë dhe Ishujt Faroe.

today10/11/2023

Background
share close

Por Mihaj ka zbuluar arsyen e vërtetë përse nuk është përzgjedhur. Përmes një postimi në rrjetet sociale ai bën të ditur se për shkak të një dëmtimi të lehtë nuk mund të jetë pjesë e Kombëtares.

 “Fatkeqësisht, për shkak të një dëmtimi të lehtë në ditët e fundit, nuk mund të bëhem pjesë e ndeshjeve të ardhshme me Kombëtaren kuqezi. Kjo më trishtoi, por unë e di që djemtë do të japim gjithçka për të arritur synimin tonë dhe të jemi në “EURO 2024″. Shumë fat djema”, shkruan mbrojtësi Mihaj.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *