play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Lara Colturi jep rezultat në Finlandë

today13/11/2023

Background
share close

Lara Colturi i është rikthyer garave pas dëmtimit që e detyroi të qëndrojë disa muaj larg garave. Skiatorja e Shqipërisë pati një paraqitje të mirë në etapën e Kupës së Botës e zhvilluar në Finlandë.

Në Levi ku u zhvillua për 2 ditë gara e slalomit 16-vjeçarja u rendit e 22 të shtunën dhe e 25 të dielën. Lara Kolturi u përfshi kështu mes më të mirave të botës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Club FM Albania (@clubfmradio)

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *