play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Jasir Asani ishte zbulimi i trajnerit Silvinjo

today04/06/2024

Background
share close

Jasir Asani ishte zbulimi i trajnerit Silvinjo gjatë kualifikuesve të Europianit.

Sulmuesi ishte vendimtar për kualifikimin e Shqipërisë më “Euro 2024” me golat e tij e fantastikë.

Golat e tij janë zgjedhur shpeshherë si më të bukurit e raundeve në kualifikuese. Së fundmi në faqen zyrtare të Euro 2024, është publikuar një video me momentet më të mira të Asanit.

Driblimet, lëvizjet, golat dhe gjithçka e kurorëzuar me një plis në kokë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *