play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Gjysmëfinalja e Superkupës së Italisë/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Napoli-Fiorentina

today18/01/2024

Background
share close

Napoli dhe Fiorentina do të ndeshet së bashku në Riad për gjysmëfinalen e Superkupës së Italisë, sfidë që starton në orën 20:00.

Napoli ka vetëm emrin aktualisht, pasi forma e tyre lë për të dëshiruar. Nga ana tjetër, Fiorentina ndihet e motivuar dhe janë gati për këtë përballje të fuqishme.

“La Viola” do të bëjë sot pa Castrovilli, Dodo dhe Gonzalez, tre mungesa tepër të rëndësishme.

Formacionet zyrtare

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *