play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Gjysmëfinalja e Supërkupës së Italisë, formacionet zyrtare/ Inter dhe Lazio ndeshen për një biletë në finale

today19/01/2024

Background
share close

Në orën 20:00, Inter dhe Lazio do të ndeshen në Riad së bashku për një biletë në finalen e Supërkupës së Italisë, aty ku Napoli po pret kundërshtarin.

Inter është favorit në këtë sfidë, por në përballjet me Lazion nuk ka kujtime të mira në këtë kompeticion.

Pritet spektakël dhe emocione të mëdha mes dy skuadrave, të cilat nuk kanë rreshtur kurrë së dhuruari “shoë” për publikun.

Formacionet zyrtare

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *