play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

FOTO/ “Po ku ka si ti, o Shqipëria ime”, “Air Albania” ndizet pas sfidës me Ishujt Faroe, projektohet koncert i madh

today20/11/2023

Background
share close

Me kualifikimin në xhep, sfida e fundit, ajo kundër Ishujve Farore, është projektuar si festë e madhe. Stadiumi “Air Albania” do të jetë tempulli ku tifozët do të kenë mundësi të festojnë së bashku me beniaminët e tyre, me trajnerin Sylvinho, lojtarët dhe të gjithë aktorët që dërguan Shqipërinë për herë të dytë në një kampionat Evropian. Post sfida do të shoqërohet me një koncert të madh, ku do të jenë të pranishëm këngëtarë, valltarë, show me fishekzjarrë, të gjithë elementët për ta bërë të paharruar këtë kualifikim.

402496145 735629408599569 6537527364647371444 N

Kjo është një arsye e fortë që lojtarët të bëjnë një sforco të fundit për të dhuruar spektakël përballë ishullorëve, i kanë të gjithë shanset për ta bërë diçka të tillë, për ta kthyer 20 nëntorin në një natë festive.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%