play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Disfata mërzit kapitenin Christiano Ronaldo (video)

today27/03/2024

Background
share close

Portugalia humbi në miqësoren e Sllovenisë dhe kjo disfatë ka mërzitur shumë kapitenin Kristiano Ronaldo.

Pas fishkëllimës së fundit ai u largua nga fusha, duke gjestikuluar me inat, pa kursyer as tifozët e pranishëm në tribunë, duke iu bërtitur e fyer.

Tërbimin e shoqëroi me gjestikulime dhe iu kthye gjyqtarit të katërt me dy gishta, duke treguar se i mohuan dy penallti që sipas tij duhej t’i jepeshin kombëtares portugeze.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *