play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Biletat e Europianit rishiten 13 herë më shtrenjtë onlinë. Ka edhe për Shqipërinë

today29/04/2024

Background
share close

UEFA kishte 2,7 milion bileta për Europianin, por kërkesat ishin më shumë. Një pjesë e tyre po rishiten në internet nga faqe të specializuara. Aty mund të gjesh edhe bileta për sfidat e Shqipërisë, por që kushtojnë më shumë se çmimet e përcaktuara nga UEFA.

Një vend në kategorinë e tretë në përballjen me Spanjën më 24 qershor në Dyseldorf nga 60 euro që kushtonte fillimisht tani është 200 euro. Me spanjollët gjen edhe ndonjë biletë në zonën VIP që e kalon 9 mijë eurot ku mund të konsumohet edhe shampanjë apo ushqim dhe një pamje zgjedhur.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *