play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Bayern turpërohet në Kupë, e eliminon ekipi i kategorisë së tretë

today02/11/2023

Background
share close

Bayern Munich u eliminua mbrëmjen e djeshme nga Kupa e Gjermanisë, ku bavarezët u mposhtën me rezultatin 2-1 nga Saarbrucken, ekip i kategorisë së tretë gjermane.

Pas përfundimit të sfidës, Thomas Muller ka reaguar duke folur rreth kësaj disfate që dhemb, por edhe të turpshme.

“Siç e kemi thënë edhe më parë, ne jemi një skuadër që duam gjithmonë të fitojmë, por kur humbasim duhet të nderojmë dhe respektojmë mbështetjen e tifozëve tanë që udhëtojnë në distanca të alrgëta gjatë javës dhe mbushin tribunat për të brohoritur për ne.

Kjo ishte një disfatë shokuese dhe këtë duhet ta përmirësojmë në të ardhmen. Zhgënjimi i tifozëve është i kuptueshëm dhe unë mund të kërkoj vetëm falje. Por në të ardhmen jo vetëm që do të reagojmë, por ne do të sigurojmë që t’i shpërblejmë tifozët tanë me suksese”, është shprehur Muller.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *