play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Bajern Mynih prezanton fanellën e re

today06/05/2024

Background
share close

Bajern Mynih ka prezantuar fanellën e re për sezonin 2024-2025.

E gjithë uniforma është e kuqe më e ndezur dhe kjo do të jetë veshja që do të përdorin në ndeshjet që do të luajnë në shtëpi. Kjo është bërë e ditur nga vetë klubi përmes një postimi në rrjetet sociale.

Rikujtojmë që Bajerni tani po lufton për Championsin ku të mërkurën do të kërkojë fitoren në “Santiago Bernabeu” kundër Real Madridit për të shkuar në finalen që do të luhet në “Wembley”.

Kampionatin gjerman e fitoi Leverkuseni ndërsa bavarezët ndodhen në vendin e dytë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *