play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sport

Armando Broja mund të rikthehet të jetë titullar në sfidën e Çelsit në transfertë me Mançester Junajtid ditën e sotme

today06/12/2023

Background
share close

Arsyeja është një vendim i Mauricio Poçetinos, i cili ka detyruar skuadrën e tij të shohë të gjithë kartonët e marrë gjatë këtij sezoni.

Ditën e djeshme në konferencë, tekniku argjentinas tha: “Sot ne po flisnim në takim dhe tregua, klipet e kartonëve të verdhë. Janë kaq shumë pasi këtë vit u ndryshuan rregullat. Nëse mërzit një lojtar ndëshkohesh me karton të verdhë dhe më vonë mund të marrësh të dytin. Kemi marrë shumë në këtë mënyrë.

Ne po flisnim për kartonët e Nikolas Xheksonit, i cili ka marrë shumë për protesta ndaj arbitrave. Duhet të përmirësohemi në këtë pjesë dhe të mos bëjmë më gabime të tilla”, u shpreh Poçetino.

Mediat angleze kanë raportuar se argjentinasi mund ta dënojë sulmuesin duke e lënë në stol në sfidën e radhës dhe mund t’i japë një shans Brojës.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%