play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

Cilësohet shtëpia e re e “mëkatit”, hapet resorti më i madh në Las Vegas

today21/01/2022

Background
share close

Shkrimtarja e njohur e udhëtimeve Jo Kessel i ka kushtuar një artikull të gjatë një resorti të ri që pritet të hapet në Las Vegas, i pari që përurohet në Qytetin e Mëkatit pas më shumë se 10 vitesh.

Në foto shihet një super resort me 3500 dhoma, pishina, kazino, 40 restorante dhe teatër gjigand prej 5000 vendesh.

Resorti përbëhet nga 3 hotele të mëdha të Conrad, Hilton dhe Crockfords që mbulohen nga një prej ekraneve më të mëdha në botë.

Në këtë resort nuk është e nevojshme të mbash një çelës, por në telefonin tënd mund të shkarkosh një aplikacion për të bërë të mundur hapjen e derës tënde.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *