play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Princ Harry bën ndryshimin e papritur në pamjen e jashtme

today16/03/2023

Background
share close

Duket se Princi Harry ka pësuar disa ndryshime në pamjen e tij pasi u zhvendos përgjithmonë me familjen në Kaliforni. Fansat e Dukës së Sussex vunë re se flokët e tij dukeshin më të plotë dhe më të fortë në paraqitjet e tij duke promovuar librin ‘Spare’. Por ndërsa disa ende dyshonin, në paraqitjen e tij të re në konferencën për shtyp Better Up, pati edhe më shumë komente që sugjeronin se Princi Harry mund të kishte bërë një mbjellje flokësh.

Në atë paraqitje të Dukës së Sussex-it më 9 mars, lëkura me shkëlqim e 38-vjeçarit shkaktoi gjithashtu një sensacion me shumë fansa që spekulonin se ai mund të ketë bërë një trajtim të fytyrës. “Ai është bërë kaq i pashëm,” shkroi një fans mbretëror me një të dytë duke shtuar. “Harry rrezaton gjithmonë optimizëm dhe energji pozitive.”

Më në fund, disa të tjerë vunë re se në dhëmbët e tij dukeshin disa nuanca më të bardhë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

LifeStyle

Këshilla se si të përballeni me ndjenjën e urisë!

Ndryshimet hormonale, ndryshimet sezonale, ndryshimet në mikrobiomën ose dieta speciale mund të shkaktojnë një ndjenjë të vazhdueshme urie. Ndjenja se nuk ngopeni lehtë pas çdo vakti, lufta me ndjenjën e urisë së vazhdueshme midis vakteve, pavarësisht se keni ngrënë tre vakte në ditë, mund të na shkaktojë vështirësi si psikologjike ashtu edhe fiziologjike. Nëse ndiheni bosh, mund të keni dhimbje koke, të ndiheni të shqetësuar ose të mos jeni në […]

today16/03/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%