play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM SHQIPËRI

 • cover play_arrow

  LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

 • cover play_arrow

  LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Arsim

Nisin regjistrimet për kopshtet e Tiranës, ja dokumentet që u duhen prindërve (DETAJET)

today19/05/2022

Background
share close

Nisin regjistrimet për kopshtet e Tiranës. Bashkia ka njoftuar se në datat 13–24 qershor 2022, ora 09:00–14:00, në çdo kopsht publik të Bashkisë Tiranë, do të kryhet procedura e aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në kopsht.

Aplikimi do të kryhet vetëm për fëmijët të cilët nuk kanë frekuentuar më parë çerdhet publike të Bashkisë Tiranë. Prindërit do të duhet të drejtohen për të kryer aplikimin pranë kopshtit ku synohet të regjistrohet fëmija.

Ndërtimi i kopshteve të reja dhe rikonstruksioni i atyre ekzistuese shtatë vitet e fundit ka rritur kërkesën e prindërve të kryeqytetit për t’i regjistruar fëmijët e tyre në kopshtet publike.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

 

 

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

VIDEO/ Pamje emocionuese, Zelenskiy takohet me legjendën e Milanit

Ditën e djeshme, legjenda e futbollit ukrainas dhe ish-lojtari i Milanit, Andriy Shevchenko, është takuar ditën e djeshme me presidentin Volodymyr Zelenskiy. Emri më i përfolur i kohëve të fundit, Zelenskiy, ka postuar një video në Instagram ku takohet dhe përqafohet me mall me Shevchenkon në zyrën e tij. Presidenti i Ukrainës ka falenderuar ish-trajnerin e kombëtares ukrainase për vizitën e tij dhe i thotë se tashmë është shumë e […]

today19/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%