play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Ndodh live, prezantuesja e njohur shembet në tokë gjatë transmetimit (video)

today23/03/2023

Background
share close

Frikë në studio. Momenti kur prezantuesja e njohur shembet në tokë gjatë  transmetimit live – A2 CNN

Prezantuesja kolumbiane Elianis Garrido tronditi shikuesit e emisionit të saj kur u rrëzua gjatë programit të drejtpërdrejtë. Videoja e bukuroshes që i bie të fikët është bërë virale në internet.

Fillimisht, në video shfaqet 35-vjeçarja duke u kollitur, duke vendosur duart mbi fytyrë, ndërsa bashkë-prezantuesi i saj, Ariel Ozorio, flet para kamerës. Disa sekonda më vonë, duke u përpjekur të ngrihet nga vendi për t’u tërhequr nga studio, ajo rrëzohet në dysheme.

Kolegët e saj vrapojnë drejt saj të trembur ndërsa bashkëprezantuesi i saj kërkon reklama dhe programi ndërpritet.

Prezantuesja Elianis Garrido u dërgua me urgjencë në spital, ndërsa kolegu i saj Ozorio njoftoi të pranishmit se Garrido ka probleme me frymëmarrjen. Përveç kësaj, Ozorio foli me nënën e Elianis duke thënë: “Elianis është mirë, mos u shqetëso, ajo do t’ju telefonojë së shpejti“.

Sipas informacioneve që dolën në publik, Garrido ishte e sëmurë me grip, ku një nga simptomat e saj ishte kolla e rëndë. Megjithatë, përpjekja e saj për të mbajtur kollën e saj të fortë i shkaktoi siklet, si rezultat i së cilës humbi vetëdijen.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%