play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Jennifer Lopez shet rezidencën e saj luksoze në Los Angeles

today02/02/2023

Background
share close

Jennifer Lopez's Instagram account goes absolutely dark in mysterious move  | Marca

Jennifer Lopez vendosi të shesë rezidencën e saj ultraluksoze në Bel Air, Kaliforni për 42,500,000 dollarë. Shtëpia “e rrallë dhe e jashtëzakonshme” është projektuar fillimisht nga arkitekti ikonë Samuel Marx.

Këngëtarja e bleu atë në vitin 2016 nga aktorja Sheila Ward. Ndërsa, rinovimi që pasoi i kushtoi Lopez 28 milionë dollarë.

Shtëpia kryesore me dekorimin e saj të veçantë në stilin francez të fshatit me gurë dhe dru përfshin nëntë dhoma gjumi, një kuzhinë kuzhine me një zonë të integruar për mëngjes, një dhomë lojrash, një bibliotekë, një dhomë masazhi, një bujtinë që funksionon si palestër. Ajo është veçanërisht e ndritshme dhe lejon një pamje të mrekullueshme të zonës përreth të shihet nga çdo pikë. Ekziston një pronë e dytë për mysafirët, një pishinë, një kopsht perimesh organike, një liqen me një plazh me rërë, një amfiteatër me 100 persona në natyrë dhe “shtigje private hiking”.

Lajmi për shitjen e shtëpisë vjen vetëm disa javë pas lajmit për marrëveshjen miliona dollarëshe të Affleck dhe Lopez me një rrjet të njohur kafenesh në Amerikë.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Kuriozitete

Çfarë do të ndodhë me tokën kur dielli “të shuhet” përfundimisht

Lajmi i keq është se kur dielli ynë “të vdesë” përfundimisht, Toka do të shndërrohet në një copë hekuri të shkatërruar, nëse nuk “konsumohet” plotësisht. Të gjitha gjërat duhet të marrin fund, madje edhe vetë sistemi ynë diellor. Por nuk ka ende një kohë se dielli është akoma rreth katër deri në pesë miliardë vjet larg nga fundi i tij përfundimtar. Mirëpo, sistemi ynë diellor ende do të fillojë të […]

today02/02/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%