play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Ja si do të dukeshin VIP-at në gjininë e kundërt

today16/03/2023

Background
share close

Imagjinoni se si do të dukeshit nëse do të kishit lindur me një gjini tjetër. Për fat të mirë, teknologjia moderne mund të ndihmojë në transformimin e shpejtë të fytyrës tuaj për t’ju treguar një anë tjetër të vetvetes.

Sot vendosëm t’ju tregojmë disa rezultate të shkëlqyera të transformimeve gjinore duke përdorur të famshëm me pamje unike.

Willem Dafoe

Joaquin Phoenix

 Adele

 Tobey Maguire

 Tilda Swinton

Mickey Rourke

Dwayne Johnson

 Lady Gaga

Rowan Atkinson

Uma Thurman

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Show Biz

Princ Harry bën ndryshimin e papritur në pamjen e jashtme

Duket se Princi Harry ka pësuar disa ndryshime në pamjen e tij pasi u zhvendos përgjithmonë me familjen në Kaliforni. Fansat e Dukës së Sussex vunë re se flokët e tij dukeshin më të plotë dhe më të fortë në paraqitjet e tij duke promovuar librin ‘Spare’. Por ndërsa disa ende dyshonin, në paraqitjen e tij të re në konferencën për shtyp Better Up, pati edhe më shumë komente që sugjeronin se Princi Harry mund të […]

today16/03/2023

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%