play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Programi

DËGJO KËTU

Me Lenc Pisha dhe Korado Aliaj

Background
share close
E Hënë 12:00 15:00
E Martë 12:00 15:00
E Enjte 12:00 15:00
E Premte 12:00 15:00

“Dëgjo Këtu” ON AIR
Me Lenc Pisha dhe Korado Aliaj deri në 15:00 çdo të hënë, të martë, të enjte dhe të premte.


DËGJO KËTU events


Sorry, there is nothing for the moment.

Rate it
0%