play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Artist, Radio Host

Eglein Laknori

Background

Programi

RIKOSHET

Nga Florjan Binaj, Eglein Laknori dhe Indrit Topi

Një emision plot humor e satirë. Për 180 minuta trajtohet me batuta, tema nga më të ndryshmet. Prezantuesit ngrenë probleme të shoqërisë shqiptare, edhe nepermjet personazheve që ftohen në telefon (personazhe të interpretuara nga Florian Binaj) i “analizojne” dhe i trajtojnë gjithnjë me një humor “therës”. Emisioni është interaktiv, ku për temën ftohen dëgjuesit të shkruajnë SMS dhe herë pas here me anë të linjës telefonike prezantuesit komunikojnë me dëgjues […]Rate it

Radio Host

0%