play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Orgesa Zaimi

Background

Programi

MUSIC BOX

Nga Orgesa Zaimi

"Music Box" është një program muzikor me informacione mbi muzikën, këngëtarët dhe grupet muzikore, një emision i cili mban gjallë këngët që dikur kanë bërë epokë dhe promovon publikimet më të reja muzikore në mbarë botën. Mund të dëgjoni çdo ditë mbi klasifikimet më të rëndësishme botërore dhe të rejat e fundit mbi botën e kinemasë dhe aktiviteteve kulturore në vend. Nga Orgesa ZaimiMusicbox, është një program muzikor me informacione mbi këngët, këngëtarët dhe grupet muzikore,

mban gjallë këngët që dikur kanë bërë epokë dhe lançon publikimet më të reja muzikore në mbarë botën.

Klasifikimet më të rëndesishme  botërore,dhe informacione mbi botën e kinemasë dhe aktiviteteve kulturore në vend.

Nga Orgesa Zaimi

Rate it

Radio Host

0%