play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Enkel Demi

Background

Programi

MAKINË ME 2 TIMONË

Enkel Demi & Greta Togani

Në dukje është si makinat e tjera, po ka vërtetë dy timonë, pra dy shoferë që e ngasin, madje të dy njëkohësisht…Keli dhe Greta me batutat, ironinë dhe cinizmin e tyre “beninj” heqin monotoninë e orëve të pasdites kryesisht dëgjuesve që kthehennga puna. Programi është tërësisht ndërveprues, dëgjuesit kanë prioritet absolut.Keli dhe Greta kthehen më energjikë se kurrë për t'ju shoqëruar gjatë pasditeve tuaja nga e hëna në të premte […]Rate it

Autor/Radio Host

0%