play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Elsa Ymeri

Background

Programi

MIX

Nga Elsa Ymeri

MIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit. Per tri ore Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etjMIX, një program interaktiv i cili i referohet dëgjuesit. Per tri ore Club FM i jep dëgjuesit drejtimin e radios, informacione nga vendi dhe bota, showbiz,..etj

Rate it

Radio Host

0%