play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Politikë

Shqipëria kryeson rritjen e trafikut të pasagjerëve në shkurt, Rama: Po ngjitemi gjithnjë e më lart dhe gati për të mirëpritur botën

today16/04/2024

Background
share close

Shqipëria kryeson rritjen e trafikut të pasagjerëve në shkurt në krahasim me vitin 2019.

Ndërsa ka publikuar shifrat, kryeministri Edi Rama thekson se Shqipëria është e hapur dhe gati për të mirëpritur botën.

“Ne po ngjitemi gjithnjë e më lart. Krenar të ndajmë që Shqipëria kryeson edhe në rritjen e trafikut të pasagjerëve në shkurt në krahasim me vitin 2019. Vendi ynë i bukur është i hapur, i lulëzuar dhe gati për të mirëpritur botën”, shkruan Rama.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *