play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Arsim

Rama: Buxheti 2024 vijon të garantojë libra falas për 231 mijë nxënës

today13/11/2023

Background
share close

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka njoftuar se buxheti i vitit 2024 do të vijojë të garantojë librat falas për 231 mijë nxënës.

Librat falas do të garantohen për nxënësit nga klasa e parë deri në të nëntën.

“Mirëmëngjes, dhe me njoftimin se buxheti i ri vijon të garantojë librat falas për 231 mijë nxënës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama në Facebook.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *