play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

Pamjet mahnitëse nga eklipsi hënor që u shfaq edhe në Tiranë

today16/05/2022

Background
share close

Eklipsi hënor është parë mbrëmjen e djeshme edhe në Tiranë. Në foto e mëposhtme, të siguruara nga LSA, shihen pamjet magjepsëse të këtij fenomeni natyror.

foto galeri

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

Puthja e lamtumirës; pas triumfit në Eurovision, këngëtari ukrainas niset drejt luftës

Pjesëtari kryesor i grupit Kalush Orkestra, grupi që përfaqësoi Ukrainën në Eurovision është nisur për në luftë menjëherë pas fitores së madhe. Oleg Psiuk është fotografuar me të dashurën e tij, Oleksandra për t’ju bashkuar më pas vijës së parë në luftë kundër Rusisë. Ai është parë duke u puthur me partneren e tij jashtë një hoteli në Torino. I veshur me kapelën e tij rozë dhe me një çantë […]

today16/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%