play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Politikë

Fotolajm/ Tre presidentët bëhen bashkë, Begaj: Bisedë miqësore dhe e frytshme

today06/06/2024

Background
share close

Presidenti i Republikës Bajram Begaj është takuar ditën e sotme me ish-Presidentin Rexhep Meidani dhe ish-Presidentin Alfred Moisiu.

Begaj ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga takimi, duke zbuluar se kanë bërë një bisedë miqësore dhe të frytshme.

“Me Presidentin Moisiu dhe Presidentin Meidani në një bisedë miqësore dhe të frytshme”, ka shkruar Begaj.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%