play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

LifeStyle

Çfarë është trendi i bukurisë ‘cherry cola’ që do e shihni kudo këtë sezon

today06/11/2023

Background
share close

Grimi “latte” apo “pumpkin” kaluan po aq shpejt sa edhe erdhën! Paletat e grimit me pigmentet portokalli apo nuancat e hapura tashmë ja kanë lënë vendin produkteve me ngjyrën e re IN të vjeshtës…Quhet “cherry cola” (një nuancë ku ndërthuret ngjyra e kuqe e thellë dhe ngjyra kafe çokollatë) dhe tendenca nuk ka të bëjë fare me pijet me gaz, përveçse është thjesht e vetëm një mënyrë emërtimi.

Çfarë është trendi i bukurisë ‘cherry

I gjithë trendi e ka fokusin te nuanca cola, si përbërësin kryesor të grimit, ngjyrës së flokëve apo nuancës së duhur të thonjve për të shkëlqyer gjatë gjithë sezonit të vjeshtës. Një buzëkuq në tonet e të kuqes së ndezur i jep një pamje më të egër portretit tuaj, ndërkohë që ngjyra e kuqe e errët për flokët duhet të jetë zgjedhja për vjeshtën.

Çfarë është trendi i bukurisë ‘cherry

Çfarë është trendi i bukurisë ‘cherry

Si thoni për një rifreskim të nuancës së manikyrit? Një e kuqe e ndezur do të transformojë tërësisht stilin dhe pamjen tuaj, ndaj bëhuni gati që tonin “cherry cola” ta shihni kudo gjatë vjeshtës!

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *