play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

VIDEO/ Vëmendja e Brazilit tek ai, Adriano shfaqet si “Perandor” në karnavale

today12/02/2024

Background
share close

Adriano braziliani, ish-sulmuesi i jashtëzakonshëm i Interit, ka tërhequr të gjithë vëmendjen e Brazilit gjatë karnavaleve të tyre klasike.

Adriano, në kohën që luante futboll, ka pasur nofkën “Perandori”, dhe pikërisht kështu është shfaqur gjatë festës së madhe të karnavaleve.

Adriano ishte një nga lojtarët më të mirë dhe më premtues brazilian, i cili shkëlqeu me fanellën e Interit në një moshë shumë të re. “Perandori” cilësohej me një të ardhme të artë, por alkooli bëri që ylli brazilian të shuante talentin e tij.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%