play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

VIDEO/ Ronela emocionohet nga reagimi i përfaqësueses së Spanjës, bën veprimin e veçantë në emisionin spanjoll

today18/05/2022

Background
share close

Chanel Terrero, këngëtarja që përfaqësoi Spanjën në Eurovision ka krijuar një miqësi të ngushtë me Ronela Hajatin. Këngëtaret janë parë shumë të afërta gjatë eventeve që janë organizuar në kuadër të Eurovision-it. Ata kanë treguar mbështetjen ndaj njëra-tjetrës dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Chanel, e cila doli e treta në festivalin evropian ka bërë një gjest të veçantë për këngëtaren shqiptare teksa po jepte një intervistë për një emision spanjoll. Ajo ka treguar mbështetjen ndaj Ronelës, ku madje dhe publiku ka filluar të thërrasë emrin e saj.

 

Ka qenë Ronela e cila e ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në Instagram. “Chanel Terrero ti fitove zemrën time dhe Eurovisionin tim! Më mungon shumë, qava si një fëmijë kur e pashë! Emisionet në Shqipëri janë shumë larg këtij nga energjia që kanë transmetuar, por me rëndësi shëndeti”, shkroi ajo.

Kujtojmë që Ronela është përballur me kritika të ashpra për performancën e saj në Eurovision. Duke iu referuar komenteve negative me të cilat është përballur këto ditë, Ronela shkroi në Instagram: “Po paskeni qenë të vdekur për tu kapur me mua.”

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Aktualitet

Finalja e Conference League: 25 Maji ditë pushimi dhe pa makina për Tiranën

Data 25 Maj do të jetë pushim, ditë pa makina dhe hyrja në Tiranë do të bëhet vetëm pas orës 18:00. Lajmin e bëri të ditur Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, si pjesë e masave të marra për finalen e Conference League që do të zhvillohet në Tiranë. Bledi Çuçi: Sot qeveria mori vendimin që datën 25 (Maj) ta shpallë si ditë pushimi për të gjithë institucionet publike që janë pjesë […]

today18/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%