play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

(video) Pronarja e furrës së bukës humbi diamantin e unazës në brum, thirrje klientëve të kontrollojnë biskotat

today15/04/2024

Background
share close

Pronarja e një furre buke në Kansas po u kërkon klientëve të hanë biskotat e tyre me kujdes pasi ajo humbi diamantin prej 4000 dollarësh nga unaza e saj në brumë.

Dawn “Sis” Monroe, pronare e Sis Sweets Cookies & Café në Leavenworth, tha se diamanti i ra nga unaza që ka qenë në gishtin e saj për 36 vjet në një moment kur ajo ishte në dyqan.

Ne u kthyem disi në kuzhinë dhe shikuam përreth,” tha Monroe për KMBC-TV, duke menduar se diamanti mund të ketë përfunduar në brumin e biskotave.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *