play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

Video e vjetër e Ben Affleck vetëm 12 vjeç kur sapo nisi karrierën

today17/01/2022

Background
share close

Edhe sikur të mos thoshte që në fillim të videos “Hi, I`m Ben Affleck”, “Përshendetje, jam Ben Affleck”, nuk do të ishte e vështirë ta njihje. Aktori hollivudian e ka nisur karrierën shumë më shpejt se sa njerëzit e mbajnë mend. Në këtë video është vetëm 12 vjeç dhe prezanton një program edukativ për fëmijët “The Voyage of the Mimi”.

Ka qenë faqja “History Photographed” që e ka risjellë në vëmendje në disa sekonda.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *