play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Interesante

Versioni web i Threads bëhet më i lehtë për përdoruesit

today09/11/2023

Background
share close

Versioni në web i Threads është në përmirësim.

Shefi i Instagram, Adam Mosseri postoi disa opsione të reja që janë shtuar për të lehtësuar navigimin e përdoruesve.

Në postimin e Mosseri shkruhet:

-Tani mund të redaktoni tekstin alternativ për fotot dhe videot  tuaja kur postoni nga versioni web.

-Kopjo dhe ngjit (copy, paste), tërhiq dhe lësho (drag, drop) fotot dhe videot në postim.

-Vendosni disa postime në një të vetëm.

-Shihni përgjigjet dhe ripostimet duke klikuar pëlqimet dhe shikimet në një postim.

Veç të tjerash, Mosseri ka kërkuar mendimin e përdoruesve si dhe komentet e tyre për opsionet që duan të shtojnë në platformë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *