play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Aktualitet

Veliaj uron 79-vjetorin e Çlirimit të kryeqytetit: Krenarë për Tiranën tonë

today17/11/2023

Background
share close

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar qytetarët për 79-vjetorin e Çlirimit të Tiranës.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj shkruan: Gëzuar 79-vjetorin e çlirimit Tirana jonë! Nderojmë dhe respektojmë heronjtë që luftuan për lirinë e qytetit! Sot, jemi krenarë për Tiranën tonë, më e bashkuar dhe më e bukur se kurrë më parë”.

Në këtë ditë të veçantë, Bashkia e Tiranës ka planifikur një sërë aktivitetesh festive.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%