play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

U deshën 1260 orë që të krijohej, aktorja Penelope Cruz shfaqet me një fustan magjepsës

today12/02/2024

Background
share close

Së fundmi, aktorja e njohur Penelope Cruz ishte në ndarjen e çmimeve Goya dhe shkëlqeu me pamjen e saj.

Kanë kaluar më shumë se tre dekada që kur Penelope Cruz u nominua për herë të parë për çmimet Goya. Falë rolit të saj në filmin e Bigas Lunës ” Jamon, Jamon ” në vitin 1993, në moshën 18-vjeçare, ajo hyri në hartën botërore të protagonisteve gra.

Më 10 shkurt, ajo ishte sërish në Spanjën e Filmit Awards në Valladolid, jo si e nominuar, por këtë herë për të dhënë një çmim. Penelope, tri herë fituesja e “Cabezón” tërhoqi vëmendjen me një fustan Chanel me lule.

Fustani i gjatë Chanel ishte i qëndisur me trëndafila dhe luleshtrydhe në tonet e zeza, rozë dhe blu, me një fund prej tyli të zi, pjesë e koleksionit Haute Couture Vjeshtë-Dimër 2023/24. Për këtë fustan u deshën 1,260 orë punë dhe rreth 367,000 elementë për t’u krijuar.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *