play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

TITAN është gati, publikohet videoklipi i Besës që do të na përfaqësojë në Eurovision 2024!

today12/03/2024

Background
share close

Është publikuar videoklipi i këngës që do të na përfaqësojë në “Eurovision 2024” dhe padyshim 11 marsin do ta shkruajmë me shkronja të mëdha. Besa Kokëdhima do të ngjitet në skenën e “Malmö Arena” me TITAN dhe ne jemi gati ta dëgjojmë kudo, kurdo.

Versioni i ri në anglisht i këngës vjen si në bashkëpunim me producentë të njohur botërorë si Gia Koka, Serban Casan dhe Alias LJ dhe producentin e njohur shqiptar Kledi Bahiti.

Videoklipi i realizuar në Stamboll vjen si një trinom që përplotëson tekstin, mesazhin  dhe TITAN-in. Që të gjithë ta kuptojnë dhe ta ndiejnë, TiTAN do të shpërthejë në Suedi, aty ku për 2024-ën shkruhet historia e Eurovizionit.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *